Mazda Nagare är förvisso bara en konceptbil och den japanska biltillverkaren har inga som helst planer på att sätta den i produktion de närmsta åren. Men den är ändå intressant, eftersom det är precis så här Mazda-designern Franz von Holzhausen tror att bilarna kommer att se ut år 2020.
Bland nymodigheterna finns en förarmiljö där föraren sitter själv i framsätet och de tre passagerarna sitter bakom. Tills vidare får du nöja dig med att titta på bilderna.
Anmäl dig till Cafés nyhetsbrev och få allt det senaste inom mode, sport, kvinnor, prylar och pengar. Varje vecka - direkt i din mail. Fyll i formuläret nedan.
Danielsmodeblog: Pk: lets go: There is 3-2 fuckes up people by brygd. HWO IS YOURPEOPLE ATteen with hilary @
andersforssberg: Marknadshumor: What's the difference between a market maker and a prostitute? The prostitute won't change the price when you show the size.
Danielsmodeblog: Ok, de flesta danska bransch utom Wood Wood bryr sig inte om modern pop/history Vi dör inte över en skrivbordssrol från Hans J Wegner.
Danielsmodeblog: Jag har varit på Prada-visningar sedan 1997. De är bäst. Allt som visas i Skandinavien är snyggt men icke- kommersiellt. Jag love U.
Danielsmodeblog: De mest hypade varumärkena i Danmark e på samma nivå som acne när de gjorde röda sömmar på jeans 1997. Pls, show me NEWS.